O nás 

Dva roky jsme vedle sebe pracovali ve stejné firmě, ale poznali jsme se až poté 31.7.2009. Druhý den už jsme kupovali letenky na měsíční pobyt v Thajsku :)

Jací jsme a co všechno jsme spolu doposud zažili asi nejlépe vystihují - jde o sérii fotografií, které jsem Petrovi vytiskla do alba k našemu prvnímu výročí. Ačkoliv jsou některé dosti osobní, shodli jsme se, že nás perfektně vystihují, a proto je předkládáme jako prezentaci nás obou :)

 Leňa Replica Watches

Na cestu kolem světa jsem toužila jet už od mala - tehdy jsem si oblepila svůj pokoj obrázky zajímavých míst vystřižených z katalogů cestovních kanceláří :) Do reálné roviny se tento sen posouval několik posledních let, definitivně v únoru 2010, kdy jsem dokončila VŠ. Petr překvapivě můj návrh okamžitě nezavrhl, což mě šokovalo natolik, že jsem musela znova zvážit, jestli  vůbec chci já sama opravdu jet :) Po čtyřech měsících zjišťování informací a zvažování, jak moc je tento "výlet" reálný, jsme se definitivně rozhodli :) Plán byl následující: prodat obě auta, prodat byt, dát výpověď v práci, naočkovat, připravit web se všemi informacemi atd. - samé hrůzy :) Věřím ale, že to bude stát za to a v duchu se modlím, aby se hned na zač

Zpět